Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Dojazd  Parking    
 


Berlin Brandenburg (BER) > Ryanair uruchomił loty z Berlina do Rzeszowa

2016-09-02 Ryanair uruchomił loty z Berlina do Rzeszowa

Zgodnie z zapowiedzią irlandzkie linie lotnicze Ryanair uruchomiły loty na trasie Berlin Schönefeld (SXF) - Rzeszów Jasionka (RZE).

"Cieszymy się z uruchomienia przez Ryanair kolejnego połączenia z naszego lotniska. Od dziś w niespełna półtorej godziny będzie można dostać się z Rzeszowa do Berlina. Rozkład lotów pozwala zaplanować pełny weekendowy pobyt w stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Liczymy, że z nowej trasy skorzysta również biznes." - powiedział Michał Tabisz, prezes zarządu rzeszowskiego lotniska.

Loty na trasie Berlin Schönefeld (SXF) - Rzeszów Jasionka (RZE) wykonywane są 3 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. Do 28 października 2016 loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu, zaś w sezonie zimowym Ryanair latać będzie 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.

"Po Londynie, Dublinie i Paryżu łączymy Podkarpacie z kolejną europejską stolicą. To dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców naszego regionu, ale także sąsiednich województw, jak również Słowaków i Ukraińców zamieszkujących obszary w bliskiej odległości od lotniska w Jasionce." - powiedział Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.

Na skróty

Berlin Brandenburg (BER) na serwisach społecznościowych: