Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Dojazd  Parking    
 


Berlin Brandenburg (BER) > PolskiBus rozpocznie kursy autokarowe na lotnisko Berlin Schönefeld

2012-02-15 PolskiBus rozpocznie kursy autokarowe na lotnisko Berlin Schönefeld

PolskiBus ogłosił nowe, ulepszone połączenia autokarowe z Warszawy na lotnisko Berlin Schönefeld (SXF). To dodatkowy przystanek na połączeniu z Berlinem.


Autokar PolskiBus (grafika: PolskiBus)

Już 16 lutego 2012 roku autokary PolskiBus pojadą na jedno z największych lotnisk w Europie - Berlin Schönefeld. Dzięki nowej ofercie pasażerowie przewoźnika będą mieli możliwość podróży do wielu miejsc na całym świecie.

Według nowego rozkładu jazdy autokary będą odjeżdżać dwa razy dziennie z Warszawy na Lotnisko Berlin Schönefeld oraz do stolicy Niemiec w godzinach: 8:00 i 23:00.

"Linia ekspresowa P3: Warszawa ? Łódź ? Poznań ? Berlin cieszy się rosnącą popularnością wśród naszych Pasażerów. Jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego przystanku na jednym z największych lotnisk w Europie ? Berlin Schönefeld. To lotnisko zmieni nazwę na Berlin Brandenburg już 3 czerwca br., kiedy zostanie otwarty nowy terminal. Dzięki temu nasi Pasażerowie będą mogli podróżować do wielu nowych miejsc na świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że PolskiBus.com umożliwia komfortową i tanią podróż na lotnisko, które oferuje tak wiele wspaniałych połączeń lotniczych." - powiedział Roger Bowker, dyrektor generalny Souther Holdings Poland.

Na skróty

Berlin Brandenburg (BER) na serwisach społecznościowych: