Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Dojazd  Parking    
 


BerlinBrandenburg.pl > Nowa wersja mobilnej aplikacji berlińskich lotnisk

2014-07-18 Nowa wersja mobilnej aplikacji berlińskich lotnisk

Zarządca berlińskich lotnisk Berlin Schönefeld (SXF) i Berlin Tegel (TXL) udostępniał zaktualizowaną aplikację na smartfony Apple i Android.

Od teraz użytkownicy aplikacji mają w czasie rzeczywistym dostęp do danych o godzinach odjazdów pociągów i autobusów, kursujących do i z obu berlińskich portów lotniczych. Dane te pochodzą od Zrzeszenia Komunikacyjnego Berlin-Brandenburg (VBB) odpowiedzialnego za komunikację zbiorową w stolicy Niemiec i otaczającym go landzie Brandenburg. Dane dostępna są dla wszystkich przystanków na danej linii, co jest krytyczne przy ustalaniu przejazdu z domu lub hotelu na lotnisko.

Pasażerowie, które mają trochę więcej czasu do swojego odlotu, informowani są automatycznie o talonach i promocjach (Gutscheine und Specials), obejmujących sklepy i punkty gastronomiczne na obu lotniskach.

Przydatne są także dane kontaktowe (numer infolinii i przejście do strony internetowej przewoźnika). Dostępny jest także szczegółowy rozkład lotów zawierający nawet numer rejestracyjny samolotu (ucieszą się z tego zwłaszcza spotterzy).

Program nadal zawiera funkcję "Mój lot" z zapisem wybranego przez użytkownika lotu. Na życzenie dane wybranego lotu transferowane są do kalendarza w smartfonie pasażera. Tak jak do tej pory znaleźć można np. pożyteczne informacje o sklepach, gastronomii i usługach na obu stołecznych lotniskach.

Aplikację "Berlin Airport SXF/TXL" ściągnać można za darmo w Apple App Store oraz w Google Play Store. Dostępna jest w trzech językach - po niemiecku, angielsku i po polsku.

Na skróty

BerlinBrandenburg.pl na serwisach społecznościowych: