Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Dojazd  Parking    
 


Berlin Brandenburg (BER) > easyJet wprowadza śledzenie swoich lotów

2013-07-17 easyJet wprowadza śledzenie swoich lotów

Brytyjskie linie lotnicze easyJet udostępniły nową usługę "Śledzenie lotów" (ang. Flight Tracker) dającą dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji o lotach - w tym także z i do Berlina.

Najnowsze informacje o lotach easyJet są udostępniane na stronie internetowej przewoźnika oraz w jego aplikacji mobilnej na telefony komórkowe iPhone i Android.

Opcja "Śledzenie lotów "(ang. Flight Tracker) udostępnia informacje o locie nawet do 48 godzin przed odlotem. Dostępna jest informacja o pojedynczych lotach, wszystkich lotach z danego lotniska lub wszystkich lotach ogółem.

Dzięki mobilnemu dostępowi do aplikacji, informacje dotyczącego wybranego lotu można sprawdzić nawet w drodze na lotnisko. Poza przekazywaniem tradycyjnych informacji o odlotach i przylotach, nowa opcja zapewnia pasażerom podróżującym z easyJet dodatkowe informacje o ich lotach bezpośrednio z centrum operacyjnego przewoźnika.

"Flight Tracker easyJet to prawdziwa innowacja w branży lotniczej. Wszyscy pasażerowie easyJet mogą skorzystać z tej funkcji odwiedzając naszą stronę internetową, uruchamiając aplikację lub sięgając po urządzenie mobilne. Pozwala ona podróżującym oraz ich rodzinom czy znajomym na sprawdzenie informacji o locie, co jest ogromnym ułatwieniem w okresach złej pogody lub podczas strajków. easyJet to wiodąca pod względem punktualności linia lotnicza w Europie. Nasze loty bardzo rzadko mają opóźnienia, jednak gdy do takiej sytuacji dochodzi, to przekazywanie naszym pasażerom aktualnych informacji na temat ich lotów ma kluczowe znaczenie. Wszystkie informacje aktualizowane są przez osoby, których zadaniem jest umożliwienie podróżnym kontynuowania podróży tak szybko, jak to tylko możliwe." - powiedział Peter Duffy, dyrektor marketingu easyJet.

Testy nowej funkcji rozpoczęły się w lutym 2013 roku i od tego czasu, blisko 3,5 mln pasażerów skorzystało z tego narzędzia. Monitorowaniem objętych jest aż 214 samolotów easyJet.

Na skróty

Berlin Brandenburg (BER) na serwisach społecznościowych: