Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Dojazd  Parking    
 


BerlinBrandenburg.pl > Dostawca bezprzewodowego Internetu wybrany

2012-07-20 Dostawca bezprzewodowego Internetu wybrany

Firma Boingo Wireless została wybrana dostawcą dostępu do Internetu na nowym lotnisku Berlin Brandenburg (BER).

Usługa mobilnego dostępu do Internetu Wi-Fi dostępna będzie dla pasażerów od 17 marca 2013 roku. To planowany termin otwarcia docelowego berlińskiego lotniska.

Dzięki punktom dostępowym Wi-Fi pasażerowie będą mieli możliwość darmowego dostępu do Internetu do 30 minut dziennie. Mogą wykupić także (po tym okresie lub od razu) dostęp płatny oferowany przez Boingo Wireless w kilku planach taryfach. Płatny dostęp jest szybszy oraz daje dostęp do sieci innych punktów Wi-Fi poza lotniskiem.

Przykładowo w planie Boingo Europe Plus klient otrzymuje dostęp do 200 tys. punktów Wi-Fi w całej Europie, na Środkowym Wschodzie i Afryce za 27,95 euro miesięcznie. W taryfie Boingo Global za 49 euro miesięcznie otrzymuje się dostęp do 500 tys. punktów Wi-Fi na całym świecie. Możliwe jest także wykupienie dostępu dziennego w taryfie Boingo AsYouGo za 16,95 euro.

Sieć punktów dostępu Wi-Fi firmy Boingo Wireless obejmuje obecnie ponad 60 lotnisk na świecie, hotele, kawiarnie, restauracje, sale konferencyjne, centra handlowe, budynki biznesowe i użyteczności publicznej oraz centra miast.

Na skróty

BerlinBrandenburg.pl na serwisach społecznościowych: